Piershil krijgt een eigen bibliotheekvestiging. De afgelopen periode is er hard gewerkt aan het pand naast de Heikoop Supermarkt. Het pand is ingericht als een fijne plek waar inwoners terecht kunnen voor boeken, informatie en hulp. Met een feestelijke opening en een open dag wordt de nieuwe vestiging van de Bibliotheek Hoeksche Waard officieel in gebruik genomen. Op dinsdag 8 september is het zover.
Speciaal voor deze gelegenheid is de bibliotheek deze dag geopend van 10 uur in de ochtend tot 20 uur in de avond. Directeur-bestuurder van de Bibliotheek Hoeksche Waard Marieke Montenarie opent de bibliotheek door het uitreiken van het eerste boek.
Presentje nieuwe leden
Ook voor nieuwe leden is er iets te vieren. Iedereen die tijdens de opening lid wordt, ontvangt een presentje. Lid worden kan al vanaf € 5,20 per maand. Kinderen zijn gratis lid en alle leden lenen boetevrij. Bovendien kunnen leden van de Bibliotheek Hoeksche Waard in alle vestigingen op het eiland boeken lenen en terugbrengen.
14 vestigingen
Met de komst van Bibliotheek Piershil wordt het netwerk van de Bibliotheek Hoeksche Waard verder uitgebreid. Recent werd ook bij de supermarkt in Goudswaard een afhaal- en inleverpunt geopend. Daarmee komt het totaal aantal locaties waar inwoners gebruik kunnen maken van de bibliotheek op 14.
Openingstijden Bibliotheek Piershil
Na de feestelijke opening is Bibliotheek Piershil geopend op dinsdag van 10.00 tot 13.00 uur en van 18.00 tot 20.00 uur, en op donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Tijdens de openingstijden is een medewerker aanwezig om vragen te beantwoorden en bezoekers te helpen bij het vinden van informatie of het gebruik van de bibliotheek.
Bibliotheek Piershil | Kade 22 D | 3265 AA Piershil
