Laatste Open Dagen Fort Buitensluis

Op zaterdag 13 en zondag 14 september zijn de laatste Open Dagen van dit seizoen op Fort Buitensluis. Het Fort is dit weekend beide dagen gratis open voor publiek van 12:00 tot 16:00 uur.

Gratis rondleidingen

Tijdens de open dagen geven onze gidsen gratis rondleidingen. Zij vertellen je meer over de geschiedenis van het Fort, de bijgebouwen en nog veel meer. De rondleiding duurt ongeveer 1 uur. Deelname aan een rondleiding is gratis, maar de maximale groepsgrootte is 20 personen. Aanmelden kan via https://fortbuitensluis.nl/aanmelden-rondleiding/. Meld je op tijd aan want vol = vol.

Bewonder het kunstwerk Inzicht / Uitzicht van kunstenaars Tijs Rooijakkers en Paul Staring

Inzicht / Uitzicht is een bewegend kunstwerk van kunstenaars Tijs Rooijakkers en Paul Staring, ontwikkeld in samenwerking met de Zuiderwaterlinie. Dit kunstwerk reist in 2025 langs de Zuiderwaterlinie en nodigt uit tot reflectie en verbeelding: hoe kijken we terug, en hoe kijken we vooruit? Lees meer over dit kunstwerk op https://www.zuiderwaterlinie.nl/1linie/nu-in-de-linie/mennosreis2/kunstwerk-inzicht-uitzicht

Zendamateurs CG1884

De zendamateurs van CG1884 zijn aanwezig in Kruitmagazijn B2. Zij vertellen je graag meer over hun activiteiten. 

Eten en drinken

Bij de beheerderswoning kan je terecht voor koffie, thee en fris met een kleine versnapering.

Mis deze laatste kans van dit jaar niet om Fort Buitensluis van binnen te bekijken en meer te leren over het rijke verleden!

NB: Er is niet veel parkeergelegenheid bij het Fort. We adviseren je om zo mogelijk te voet, of met de fiets te komen. Tot ziens op het Fort!