Wedstrijdschema
1st klasse B west 2 (periode 3 - speelronde 23 - 20/04/2019)
14:30BVCBDie Haghe2 - 2
14:30De MeeuwenKloetinge0 - 2
14:30DeltasportWestlandia3 - 5
14:30HeinenoordBrielle3 - 4
14:30HonselersdijkRVVH2 - 6
14:30RijsoordForum Sport1 - 1
14:30SHOsv Poortugaal0 - 2

1st klasse B west 2 (periode 2 - speelronde 15 - 04/05/2019)
14:30DeltasportRVVH 

1st klasse B west 2 (periode 3 - speelronde 24 - 11/05/2019)
14:30BrielleHonselersdijk 
14:30Die HagheDeltasport 
14:30Forum SportHeinenoord 
14:30KloetingeSHO 
14:30RVVHBVCB 
14:30sv PoortugaalDe Meeuwen 
14:30WestlandiaRijsoord 

Stand 1st klasse B west 2
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Rijsoord231535486031+29
2SHO231535484728+19
3Kloetinge231364454627+19
4Honselersdijk231166394442+2
5Forum Sport231058354630+16
6Brielle2310310333632+4
7Heinenoord23878314441+3
8BVCB238411283541-6
9Die Haghe23779282640-14
10Westlandia238312274354-11
11sv Poortugaal237511264144-3
12RVVH226412224045-5
13Deltasport22499213342-9
14De Meeuwen234316152266-44

Uitslagen 1st klasse B west 2
 BriBVCMeeDelDieForHeiHonKloRijRVVSHOPooWes
Brielle 4-12-01-0-2-15-2-0-10-22-01-32-21-2
BVCB4-3 1-10-02-21-30-10-21-05-22-10-1-1-0
De Meeuwen1-21-0 1-13-10-22-12-30-21-42-31-13-2-
Deltasport1-02-04-0 2-21-11-11-5-1-1-2-33-13-5
Die Haghe2-00-21-0- 1-03-3-2-23-11-20-02-22-0
Forum Sport1-0-6-01-03-0 -1-23-12-42-01-14-04-0
Heinenoord3-44-24-02-25-01-0 2-21-21-2-1-01-32-0
Honselersdijk0-02-24-13-20-1-3-3 1-13-02-60-32-01-1
Kloetinge1-12-05-12-21-03-21-16-1 -2-1-2-40-1
Rijsoord3-14-25-14-06-01-11-25-10-0 2-1-3-02-1
RVVH--3-13-10-21-11-11-23-51-4 2-41-11-4
SHO0-12-1-2-03-05-23-12-31-23-22-1 0-24-3
sv Poortugaal1-41-2--1-13-24-10-21-21-22-21-2 4-1
Westlandia1-03-69-04-42-03-3-2-00-3-0-61-20-5 

Wedstrijdschema
2de klasse D west 2 (periode 3 - speelronde 23 - 20/04/2019)
14:00SVSSpirit1 - 3
14:30Kethel Spaland vvSparta (AV)1 - 2
14:30NieuwenhoornCWO7 - 0
14:30SSSVitesse Delft3 - 4
14:30StrijenNeptunus-Schiebroek2 - 4
14:30ZuidlandHellevoetsluis2 - 0
15:00DCVAlexandria '661 - 1

2de klasse D west 2 (periode 3 - speelronde 24 - 04/05/2019)
15:00HellevoetsluisStrijen 

2de klasse D west 2 (periode 3 - speelronde 24 - 11/05/2019)
14:30CWOZuidland 
14:30Neptunus-SchiebroekDCV 
14:30Sparta (AV)Nieuwenhoorn 
14:30Vitesse DelftSVS 
15:00Alexandria '66Kethel Spaland vv 
15:00SpiritSSS 

Stand 2de klasse D west 2
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Neptunus-Schiebroek231643524928+21
2Nieuwenhoorn231625506324+39
3Sparta (AV)231544494827+21
4DCV231355444320+23
5Spirit231148374835+13
6Hellevoetsluis231139363841-3
7Vitesse Delft231058353633+3
8SVS239410313536-1
9Strijen238411284049-9
10Alexandria '66235711223340-7
11CWO235612212549-24
12Zuidland235414194055-15
13Kethel Spaland vv234415163360-27
14SSS233416132761-34

Uitslagen 2de klasse D west 2
 AleCWODCVHelKetNepNieSpaSpiSSSStrSVSVitZui
Alexandria '66 3-10-10-1--2-10-11-22-21-10-21-13-5
CWO1-1 0-61-12-11-20-50-02-12-2-2-30-1-
DCV1-12-0 -2-04-11-20-11-03-01-22-01-11-1
Hellevoetsluis2-12-10-3 -1-42-10-12-34-1-1-14-35-2
Kethel Spaland vv5-10-22-20-0 4-20-31-21-43-20-44-0-0-4
Neptunus-Schiebroek2-21-1-5-01-0 2-1-3-26-21-01-01-01-0
Nieuwenhoorn3-17-01-24-11-12-1 4-1-1-03-13-13-12-0
Sparta (AV)3-24-2-4-04-11-2- 2-14-15-13-22-23-2
Spirit0-13-01-11-02-03-34-21-1 -5-21-13-1-
SSS1-10-31-20-43-31-31-41-21-2 0-4-3-42-1
Strijen-1-13-20-14-32-41-51-14-31-2 1-31-02-1
SVS0-4-1-02-35-00-11-11-01-30-13-1 2-14-1
Vitesse Delft1-02-12-31-44-01-1-2-11-02-01-0- 3-1
Zuidland3-51-20-22-06-40-10-40-24-3-3-32-21-1 

Wedstrijdschema
2de klasse E zuid 1 (periode 3 - speelronde 23 - 20/04/2019)
14:30ArnemuidenYerseke1 - 0
14:30Bruse BoysTerneuzense Boys3 - 1
14:30DBGCOostkapelle4 - 2
14:30KrabbendijkeMZC '113 - 2
14:30NieuwdorpTholense Boys5 - 4
14:30NSVVSerooskerke5 - 1
14:30SSV '65FC Axel4 - 3

2de klasse E zuid 1 (periode 2 - speelronde 15 - 04/05/2019)
14:30Terneuzense BoysMZC '11afg

2de klasse E zuid 1 (periode 3 - speelronde 24 - 11/05/2019)
14:30FC AxelNSVV 
14:30MZC '11DBGC 
14:30OostkapelleSSV '65 
14:30SerooskerkeBruse Boys 
14:30Terneuzense BoysKrabbendijke 
14:30YersekeNieuwdorp 
15:00Tholense BoysArnemuiden 

Stand 2de klasse E zuid 1
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Terneuzense Boys221435454220+22
2Bruse Boys231337425549+6
3NSVV231247405434+20
4Oostkapelle231238396851+17
5Yerseke231157383937+2
6DBGC23977344739+8
7Arnemuiden2311111344740+7
8Serooskerke23103103339390
9SSV '6523878314146-5
10MZC '11228212263250-18
11Krabbendijke237511263250-18
12FC Axel237313243549-14
13Tholense Boys236413223239-7
14Nieuwdorp234613184161-20

Uitslagen 2de klasse E zuid 1
 ArnBruDBGAxeKraMZCNieNSVOosSerSSVTerThoYer
Arnemuiden 0-34-35-01-04-11-30-51-21-25-1-3-01-0
Bruse Boys2-1 3-24-30-10-14-21-44-32-21-03-14-2-
DBGC2-12-2 -4-30-22-02-24-21-01-02-20-11-2
FC Axel1-31-41-4 1-11-03-0--0-31-10-32-31-1
Krabbendijke0-01-01-64-1 3-2-1-21-21-30-42-21-12-1
MZC '114-21-7-0-43-1 0-3-2-23-00-20-43-21-1
Nieuwdorp-4-62-21-32-20-1 1-31-32-24-42-25-40-4
NSVV1-02-30-02-11-30-24-1 3-45-12-31-2-3-2
Oostkapelle0-48-14-02-30-16-33-33-6 --3-02-25-1
Serooskerke0-1-1-40-27-22-13-10-21-0 -0-13-25-0
SSV '652-80-04-44-33-1-1-32-20-32-2 0-12-01-1
Terneuzense Boys4-04-0-1-0-afg1-00-35-13-01-2 2-02-0
Tholense Boys--0-01-24-03-03-11-03-40-20-10-1 0-1
Yerseke4-14-12-12-1-3-2-1-12-63-03-21-00-0 

Wedstrijdschema
3de klasse D west 2 (periode 3 - speelronde 23 - 20/04/2019)
14:30's-GravendeelRhoon1 - 2
14:30GHVV '13FC Binnenmaas0 - 6
14:30OVVPernis vv6 - 1
14:30PiershilOud-Beijerland1 - 10
14:30Rijnm. Hoogvl. SportVierpolders3 - 0
14:30RozenburgDen Bommel3 - 0
14:30SC BotlekDe Jonge Spartaan1 - 3

3de klasse D west 2 (periode 3 - speelronde 24 - 11/05/2019)
14:30De Jonge SpartaanGHVV '13 
14:30Den BommelSC Botlek 
14:30FC BinnenmaasPiershil 
14:30Oud-BeijerlandOVV 
14:30Pernis vvRozenburg 
14:30RhoonRijnm. Hoogvl. Sport 
14:30Vierpolders's-Gravendeel 

Stand 3de klasse D west 2
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1FC Binnenmaas231832577221+51
2OVV231517467031+39
3Rozenburg231517467138+33
4Oud-Beijerland231436457236+36
5's-Gravendeel231148375633+23
6Rijnm. Hoogvl. Sport23968335737+20
7Rhoon23959325340+13
8Vierpolders23959324737+10
9GHVV '132310211325446+8
10De Jonge Spartaan2310112315141+10
11Den Bommel23869305840+18
12SC Botlek236413223855-17
13Pernis vv234514172853-25
14Piershil23002308227-219

Uitslagen 3de klasse D west 2
 GraDJSBomBinGHVOudOVVPerPieRhoRHSRozBotVie
's-Gravendeel 3-01-14-23-11-31-34-08-11-2-2-11-32-1
De Jonge Spartaan1-2 1-23-4-0-14-20-3-2-03-02-34-11-0
Den Bommel2-41-2 3-33-02-0-0-012-03-52-22-3-3-0
FC Binnenmaas1-15-03-1 2-03-02-01-0-2-23-0-3-26-0
GHVV '13-2-03-20-6 2-50-45-27-00-12-12-11-32-3
Oud-Beijerland2-03-0-1-30-2 -3-016-13-25-26-10-02-1
OVV2-13-22-3-2-16-0 6-114-01-01-32-42-00-3
Pernis vv1-41-31-10-21-1-1-2 6-00-11-3-3-12-1
Piershil1-110-150-90-70-121-101-5- 1-130-40-71-51-9
Rhoon2-11-02-10-51-52-30-32-212-0 -1-2-1-1
Rijnm. Hoogvl. Sport0-0-0-24-21-13-11-12-216-01-0 1-32-23-0
Rozenburg3-12-43-00-33-21-10-46-014-0-2-1 5-13-1
SC Botlek0-01-34-20-22-30-40-43-16-01-12-61-4 -
Vierpolders-1-11-10-2-3-33-12-09-02-22-11-03-0 

Wedstrijdschema
4de klasse G west 2 (periode 2 - speelronde 23 - 20/04/2019)
14:30Goudswaardse BoysTransvaliaZW2 - 1
14:30GOZSCO '630 - 2
14:30Simonshavenvv Hekelingen0 - 3
14:30WCRZBC '971 - 2
14:30ZBVHNBSVV5 - 0
14:30Zinkwegse BoysGSC/ODS1 - 2

4de klasse G west 2 (periode 2 - speelronde 24 - 11/05/2019)
14:30GSC/ODSGoudswaardse Boys 
14:30NBSVVSimonshaven 
14:30SCO '63ZBVH 
14:30TransvaliaZWZinkwegse Boys 
14:30ZBC '97GOZ 
15:00BZC/ZuiderparkWCR 

Stand 4de klasse G west 2
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1BZC/Zuiderpark (*)201532477925+54
2ZBC '97 (*)211524465928+31
3ZBVH211236394832+16
4SCO '63 (*)211317384422+22
5Goudswaardse Boys211155383829+9
6vv Hekelingen221156385133+18
7GSC/ODS211128355736+21
8Zinkwegse Boys211047344145-4
9GOZ21759264739+8
10WCR216213203445-11
11NBSVV223316122166-45
12TransvaliaZW21141671976-57
13Simonshaven21131762284-62

*) Points penalty/Extra points
Uitslagen 4de klasse G west 2
 BZCGouGOZGSCNBSSCOSimTraHerWCRZBCZBVZin
BZC/Zuiderpark 1-12-03-28-13-210-17-0--3-40-16-1
Goudswaardse Boys1-2 2-10-42-1-3-12-10-02-12-11-00-2
GOZ3-30-2 3-01-10-29-2-0-35-01-52-31-1
GSC/ODS4-4-- 3-02-12-37-02-45-30-03-11-3
NBSVV0-82-32-11-4 0-1-0-20-3-1-21-41-1
SCO '631-23-14-31-02-0 -6-11-22-01-0-4-1
Simonshaven-2-70-20-42-50-3 2-20-30-50-21-61-2
TransvaliaZW1-40-51-41-52-30-02-2 0-50-31-8--
vv Hekelingen0-41-11-50-34-02-08-12-2 3-1-3-02-2
WCR1-22-22-3-2-20-32-15-12-0 1-20-40-1
ZBC '97-3-0-4-23-03-12-21-03-20-3 6-05-4
ZBVH1-21-11-13-25-02-13-13-11-15-02-1 -
Zinkwegse Boys0-5-2-21-23-00-52-02-15-22-12-44-2 



   This page is made with HisPage ©SportsLeague.