Afhaallocaties Bibliotheek Hoeksche Waard weer open vanaf 8 februari

In verband met de verlengde lockdown blijven alle vestigingen van De Bibliotheek Hoeksche Waard gesloten tot en met 2 maart. Maar er is ook goed nieuws: vanaf maandag 8 februari kunnen onze leden weer gebruikmaken van onze vier afhaallocaties!

Gereserveerde boeken en verrassingstassen kunnen op afspraak worden afgehaald en ingeleverd. De afhaallocaties zijn:

· Bibliotheek Oud-Beijerland Centrum: maandag, woensdag en vrijdag tussen 14.00-17.00 uur.

· Bibliotheek ‘s-Gravendeel: maandag, woensdag en vrijdag tussen 14.00-17.00 uur.

· Bibliotheek Klaaswaal: dinsdag en donderdag tussen 14.00-17.00 uur.

· Bibliotheek Strijen: dinsdag en donderdag tussen 14.00-17.00 uur.

Wij verzoeken onze leden die boeken komen inleveren/afhalen:

· Kom alleen

· Houd afstand

· Lever de boeken in in een tasje, niet los

Uitleentermijn verlengd
Uitgeleende materialen worden automatisch verlengd tot na 2 maart. Geen zorgen over boetes dus!

Verrassingstas en reserveringen
Met veel plezier blijven we verrassingstassen samenstellen, met 4 boeken uit het favoriete genre! De tas kan worden aangevraagd voor zowel volwassenen als jeugd. De verrassingstas kan worden afgehaald op afspraak maar ook nog steeds worden thuisbezorgd. Dit geldt ook voor de reserveringen die gedaan kunnen worden door onze leden.