Het Tweedehands Warenhuis gaat weer open

Logo-Welzijn-HW

Maandag 13 juli opent het Tweedehands Warenhuis haar deuren weer voor publiek. De afgelopen tijd zijn de vrijwilligers druk bezig geweest met herinrichten en opruimen van de ruimte en brachten ze tijdens de lockdown puzzels en boeken bij mensen die daar behoefte aan hadden.

Nu kunnen de deuren weer open, natuurlijk met inachtneming van de richtlijnen. Er is daarom voorlopig geen koffietafel en het kan voorkomen dat u even moet wachten voor u naar binnen kunt, als er te veel klanten binnen zijn.

Ook het inleveren van spullen is weer mogelijk. Neem voor het inleveren van grotere spullen vooraf wel even contact met ons op, om een afspraak te maken. U kunt bellen met 088-7308980.

De kleinere spullen kunt u langs brengen bij de winkel in de Lindehoeve. U krijgt dan een doos bij de ingang waarin u uw spullen voor ons kunt sorteren.

De openingstijden zijn: maandag en woensdag van 10.00 – 16.00 uur en vrijdag van 10.00 -13.00 uur.

Het Tweedehands Warenhuis is gevestigd in de Lindenhoeve, Steenenstraat 24 in Oud-Beijerland.